| KatyKat a întrebat:

deci miine e ultimul sunet, si vreau sa stii parerea vostra in ce sa ma imbrac, coafura, p. s. sunt prezentatoare si vreau ceva nou, poze daca puteti, explicati-mi! va dau funda! MERCI mult. sper sa primesc raspunsuri adecvate!

2 răspunsuri:
| Amy_9292 a răspuns:

Despre haine poti sa iei o rochie frumoasa nu prea scurta, cu niste pantofi cu toc cui sau talpa ortopedica putin mai inalta, cat despre coafura daca ai parul lung lasa-l pe spate cu o carare intr-o parte de ex

| HappyCandy a răspuns:

Daca esti prezentatoare ar trebui sa fii ca un exemplu pentru toti.Nu numai prin ceia ce tine de aspect dar si limbajul trebuie sa fie mai frumos.Cit despre haine ar fi bine primit stilul office adica ceva gen alb negru
http://www.girlsgocrazy.info/......2010_2.jpg
insa acst costum office nu e chiar cel mai bun dar nu am gasit alt ceva.
Ar fi de dorit sa porti fusta nu pantaloni.
Cit despre par lasa-l desprins si aranjeaza-l putin.