| LoliTa_7237 a întrebat:

Buna,
deci...
Pe 3 martie avem la scoala."miss"rolling on the floor)si... vreau sa imi iau blugi cu tur, niste adidasi, un lant gen bling-blingbig grinsi un tricou(nu am ales ce tricou imi iaurolling on the floor)
adica genu` rapper.
si faza e ca nu stiu cum sa ma machiez.niste clipuri sau idei va roog:X::X:X::X

Răspuns Câştigător
| friday a răspuns:

Cica sa fii feminina intr-o rochie roz,doamnee rolling on the floor))))))))))) :-&.

e foarte tare ideea ta,machiajul nu-l fa prea strident sau sofisticat, alege`ti una din culorile/culoare de pe tricou, si-atat. fara ruj sau alte alea.

8 răspunsuri:
| LoliTa_7237 explică:

Mda.mersirolling on the floor))))ce raspunsurirolling on the floor)))))

| Parmalat a răspuns:

Muama ce s-a intors moda, blugii cu tur erau la moda acum 12-13 ani laughing

| blackbuttefly a răspuns:

Pai intai trebuie sa vezi ce ti se potriveste cu genul imbracat...ar trebui sa te machezi in negru. si buzele rosii...si apoi cu putina pudra. pupici funda?

| Mariusssss a răspuns:

Make-up tutorial. Intra pe pagina asta si alege din partea dreapta machiajul dorit. Enjoy...sunt foarte multe make-up tutorial. ...http://www.youtube.com/user/MichellePhan

| Dreamy a răspuns:

Parerea mea este sa fii mai feminina, intr-o rochie roz de ex.

Se numeste Miss nu MIster, nu?

Stilul romantic iti va aduce cu siguranta coronita de aur!

Succes!

| VanillaBl a răspuns:

Se mai poarta si chilotii cu turu lasat. daca vrei iti fac eu rost. avea bunicamea cateva perechi. pup

| pattyxx a răspuns:

Pai machiajul depinde si de culoarea ochilor...si poti cauta pe google...sau in revistele Avone.winkingsi tricoul da gen rapper.winking:*

| laurux a răspuns:

Ceva cat mai simplu.Sa nu se obs chiar asa de tare happy