| Alexyka13 a întrebat:

Decurand m-am tuns mai scurt(trebuie sa mentionez ca parul meu este drept)si as vrea niste metode de a-mi prinde parul fie prins fie desprins(vreau ceva simplu si frumos). Multumesc!
Daun funda!

Răspuns Câştigător
| fresh_1423 a răspuns:

2 codite:">o codita, sa-ti pui o cordeluta dar parul sa fie desprins.sa iti prinzi parul intr-o parte daca se poate, dar gasesti mai multe pe http://www.google.ro/......tp?/search mult succes.

3 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Poti sa-ti faci un coc si sa iti lasi cateva suvite mai rebele. Sau sa ti-l impletesti. Poti opta si pentru spic, mie imi place mult happy Am o prietena care isi face carare in zig-zag si isi prinde o coada de cal. Sau iti faci bucle big grin.

| Dydy112 a răspuns:

Poi ai putea sa-ti faci coada de cal prinsa destul de sus, sau o codita impletita intr-o parte si cel mai bine este spic, frumos aranjat cu o fundita viu colorata.

| FantassyyN a răspuns:

Poti sa-ti prinzi pur si simplu o funda draguta intr-o parte