| Shar0nSpitz a întrebat:

Decurand mi-am cumparat ceva gen bigudiuri dar care fac spirale asa.:http://www.google.ro/......tp?/imgres
Ce parere aveti despre ele..si...eu am parul lung..cum le-as putea folosii? Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| QuiPp a răspuns:

Eu am 4 cutii cu astfel de bigudiuri, imi fac parul foarte ondulat, exact ca acelei fete.Sunt foarte usor de folosit, gasesti instructiunile pe spate.Le recomand cu cel mai mare drag big grin.

| Shar0nSpitz explică (pentru QuiPp):

Si,daca as avea mai multe cutii as putea pune doua una dupa alta pe acelasi fir de par?batting eyelashes

| QuiPp a răspuns (pentru Shar0nSpitz):

Am incercat si eu asta, nu este o problema xD.

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Ai un videoclip unde ti se arata cum sa le folosesti:
http://www.thegift.ro/......rag-p-1092

| Shar0nSpitz explică (pentru Mihaela1964):

Multymesc dar la mine problema e ca sunt alea prea scurte si eu am parul lung!sad

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Shar0nSpitz):

Se folosesc cele lungi, nu de la baza parului, ci mai dinspre varf.