| ellabella1 a întrebat:

Buna!

din aceste doua modele, pe care l`atz alege voi?
http://shop.adidas.co.uk/......detail.jsf
http://www.all-the-sneakers.com/......10x480.jpg
argumentati de ce!

:*:*:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Gabitza a răspuns:

Primul! http://shop.adidas.co.uk/product/EW543/G16714/Sleek/Wome n%27s-Top-Ten-Hi-Sleek/detail. jsf? selectedProductViewInd ex=0&selectedQuantity=1
arata mult mai ok decat celalalt! in plus... se poarta combinatia dintre albastru si mov! :)

13 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Primii. nu-mi place auriul.in plus albastru merge la blugi.

| Daria a răspuns:

Cu siguranta primii.Sunt mai interesanti, culoarea e frumoasa, la fel si talpa, pare de calitate. Ceilalti par kitchosi happy

| Derye a răspuns:

Prima varianta.

Nu am sa argumentez de ce, pentru ca a argumenta inseamna a spune "de ce" iar ceea ce ai cerut tu nu prea are sens.

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Mie imi plac aman2 dar sincer cred ca as alege al doilea model pentru ca nu sunt asa de colorati si mi se par mai frumosi asa cum sunt.

| DoarEU_1902 a răspuns:

Primii. Sunt mult mai frumosi decat cei cu auriu...

| sunshinegirl_7663 a răspuns:

Primul model e cel mai frumos e de fata celelalte sunt urate

| Robert5678 a răspuns:

Pai pe al doilea model.Bine acum, eu sunt baiat, acestia fin de femei, nu pot sa ii compar cu aceleasi criterii cu care ii compari tu, poate, insa primul model are un albastru asa exagerat, parca tras de par, iar al doilea model pare foarte...nu stiu, frumos si elegant cu albul acela, impreuna cu un pic de auriu si negru.

Sper ca te-am ajutat.

| CookieMonster_6225 a răspuns:

Imi plac primii deoarece sunt putin mai de fete. A2a pereche e cam baietoasa, dar nu foarte

| MaDaMadalina18 a răspuns:

Eu as alege mov!winking

Pentru ca poți sa-l asortezi cu blugi și merge sa-l asortezi cu mai multe culori la tricou sau bluzele mai sportwinking

| Andreea_8406 a răspuns:

Primibig grin

| dianaaxd1 a răspuns:

Aia mov (albastri)love struck

| outletadidas a răspuns:

Pentru incaltaminte poti vizita www.outletadidas.ro produse originale la pret de outlet :)

| marius_6275 a răspuns:

Buna.acest model de adidas top ten hi sleek se port purta si de barbati, chiar daca ei ar fi pentru femei? Ar fi normal sau ceva rusinos? astept parerile voastrebig grin