| LikeABossBaby a întrebat:

Bunahappy Din cauza unui accident micut am un punctulet micut si rosu pe obrazul drept(un semn)va rog din suflet daca stiti sau daca se poate un remediu natural big grin si va mai rog ceva vreau si niste remedii naturale pentru pori (deoarece ii am nu stiu cum sa ma exprim "deschisi")va multumesc din inima :X vot all:* si cel mai bun, evident, va primi nelipsita fundita:*

1 răspuns:
| IonelaNela97 a răspuns:

Nu cred ca e ceva grav dar daca tu consideri poti merge la farmacie,iti recomand sa folosesti sapunul Dove,fiindca ajuta impotriva acneei (renumitele cosuri),si pielea ta va fi ft delicata si nu ti se decojeste pielea, Eu nu te pot influenta sa iei o decizie pentru fata ta si nimeni nu poate, asta tine doar de tine fiindca e vorba de igiena ta si corpul taubig grin