| anonim_4396 a întrebat:

Buna din nou, mai am o intrebare, tot legata de Avon si Oriflame. Daca eu, ca reprezentant, inscriu alte persoane, ce castiguri imi revin mie? Cum e la Avon si cum e la Oriflame? Explicati-mi, va rog, tot ce tine de aspectul asta.

3 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Singurul care te poate lamuri cu astfel de informatii este liderul tau.Indiferent de firma la care esti reprezentant, trebuie sa ceri informatii de la acesta.Pe mine ma ajuta liderul cu orice informatie.Meriti"a doua sansa"

| Omis a răspuns (pentru FoxyM):

Eu nu am niciun lider, vreau sa ma inscriu direct pe site, dar voiam mai intai sa-mi raspunda cineva cu cunostinte in cauza, la intrebarile puse.

| LaviniAndreea16 a răspuns:

Buna!
Eu sunt consultant Oriflame, mi se pare ca iti ofera cele mai multe avantaje. Daca doresti sa-ti ofer mai multe detalii, imi poti trimite un mesaj.o sa-ti raspund cu drag!