| Noonee a întrebat:

Buna dragelor! Intreb despre make-up! As vrea sa fac cursurile de make-up, dar nu stiu unde sa ma inscriu, as vrea sa fie totul cat mai serios si sa am de unde invata. Ma gandeam la Ramona Chirita sau la Atelierele Ilbah... ce parere aveti? ati facut un curs la una dintre? Stiti una mai buna? Si inca o curiozitate. Dupa ce ati facut cursul ati reusit sa castigati bani din asta? Multumesc. funditabig grin

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Intra pe unul din grupurile de "profil": Totul despre makeup sau Tehnici, trucuri si sfaturi in makeup. Sunt acolo fete in tema, iar despre bani toate spun ca le-a fost greu la inceput. Are Adela Manolache pe Youtube niste clipuri in legatura cu asta

1 răspuns:
| JustDespair a răspuns:

Tu parca erai băiat. laughing