| Mariposa123 a întrebat:

Buna,dragi mei! As vrea sa intreb unde gasesc cea mai buna incaltaminte? As vrea sa-mi cumpar niste gete de iarna,dar nu stiu de unde sa le iau sa fie de calitate, dar sa tina si cald.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine te duci in magazine si incerci acolo direct si vezi exact ce-ti place ca de pe net n-ai cum sa-ti dai seama si nici noi ca nu sunt 3 modele, sunt cateva sute si sunt mici sansele sa iei aceleasi cu altcineva.

| LolaMona a răspuns:

La Unirii exista un magazin Michelle, au o super încălțăminte sau la Leonardo

| Mariposa123 explică (pentru LolaMona):

La noi in Iasi nu este magazinul asta...

| LolaMona a răspuns (pentru Mariposa123):

Aa

| Carina1407 a răspuns:

Eu mi-am cumparat de la Marelbo o pereche de bocanci de piele imblaniti acum 5 ani si inca sunt buni, caldurosi si nu intra apa in ei. Recomand cu incredere.