| larrii a întrebat:

Dupa constructia unghiei cu gel, se poate aplica oja normala?

3 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Da se poate

| purplestar9494 a răspuns:

Dupa constructia unghiei poti aplica oja si dupa gelul finish dar dupa aplicarea lui nu iti mai poti schimba culoare. Daca nu vrei asa dupa ce se aplica gel finish pe unghia construita se poate aplica oja peste dar cand o sa le stergi acetona slabeste unghia falsa

| CrssiCriss a răspuns:

Buna...si eu am avut unghi cu gel si nu se crapa daca iti dai cu oja normala in loc de gel colorat, dar nu tine mult. Sper ca te-am ajutat.