| inger02 a întrebat:

e vara e cald deci urmez ca luna asta sa ma duc la strand cu prietenii. numai ca nu am nicio idee ce costum de baie sa imi cumpar. ce nunate sunt la moda anul acesta si as vrea cateva poze ca sa imi fac o parere.

Răspuns Câştigător
| LaviniaLavinitutza a răspuns:

Anul acesta se poarta costumele de baie cu modele cat mai complexe. De exemplu cu floricele, cu steagul Americii, steagul Jamaicii, dungi, punctulete, etc. Cele simple nu mai sunt atat de apreciate. Cat despre culori, se poarta culorile cat mai vii, in nici-un caz bej, maro sau verde-maroniu. In alt caz, sunt foarte elegante si frumoase cele pur negre, ele iti subtiaza formele si iti fac corpul dorit. Succes si distratie placuta la strand! :*

3 răspunsuri:
| CezaraEM a răspuns:

Pai orice costum ai purta e ok! cu totul sau din 2 piese (sutien si bikinii).
Important este sa te simti bine in el si sa iti fie comod.
Poze gasesti pe google cate vrei de unde te poti inspira in alegerea unuia.

Totusi, daca optezi pentru ceva care este in tendinte si la moda, iti recomand sa cauti la Jolidon. Sunt si foarte bune si tin mai mult si foarte frumoase si moderne!

Funda?

| MonnicaM a răspuns:

Se poarta costumele de baie intregi: http://www.divahair.ro/tendinte/trend_alert:_costumul_de_baie_intreg
Daca nu-ti plac, uite alte modele care sunt la moda http://www.divahair.ro/......_q___afla! _