| Insanity a întrebat:

Era un site pe care iti puneai poza ta si te arata cu diverse coafuri, care e cel site, si explicati'mi cum sa il folosesc, in mare parte, inteleg destul de repede! TnX! funditatongue

Răspuns Câştigător
| pau89 a răspuns:

Www.taaz.com
Trebuie sa iti faci cont pe site, pe urma uploadezi o poza cu tine tip buletin, iti arata exact cum trebuie sa fie poza... iar dupa incepi sa te joci cu diverse coafuri si machiaje de asemenea:P Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.taaz.com

| Americanuu a răspuns:

Cauta pe Google "make over" si ai sa gasesti o pagina cu destule site-uri de acest gen.