| lonely a întrebat:

Buna!
eu am ochii albastrii si cateodata verzii.
puteti sa-mi spuneti ce culoare se formeaza cu adevarat, ca mi-e greu sa ma prind si nu inteleg.
mersi!

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Ce chestiee.aceeasi chestie o am si eu! multe fete imi spun "tu ai ochii albastrii", intreb si alta fata si imi spune "nu, ii ai verzi".
O fata mi-a spus ca ea a vazut ca dimineata ii am albastri si dupa-amiaza verzi straight face.
Si au ajuns la concluzia ca am ochi schimbatori...
Si eu ma sperii cateodata, eu stiu ca ii am verzii, dar stau si ma uit in oglinda si vad ca de fapt sunt mai mult spre albastru.
Ma rog, eu nu cred ca este vreun dezavantaj, cel putin pentru mine ca sunt baiat, nu este.
Sper ca am putut sa te ajut.

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Asa o sa-i ai toata viata,asa sunt si ai mei, se schimba dupa lumini.mie imi place, oricum

| eugenl a răspuns:

Ai mei sunt caprui. dar tind spre verde mai multwinking