| Bloodlines a întrebat:

Eu am parul asa: http://www.google.com/......tp?/imgres r:1, s:15. doar ca e putin mai lung, are mult volum si nu e drept. Mi-ar placea tare mult ca firul de par sa-mi fie mai subtire, si sa nu aiba atat de mult volum. In primele doua zile, dupa ce-am facut baie, il tin mereu prins, pentru ca are prea mult volun, apoi se mai lasa, dar putin. Nu mi-l intind cu placa prea des, deoarece nu vreau sa mi-l ard. Nu mai vreau sa ma tund, pentru ca din clasa a doua n-am mai avut parul mai jos de umeri. Stie cineva un sampon pentru cresterea rapida a parului? Sau daca nu, ce-as putea face sa nu mai aiba asa de mult volum? Va rog, un sfat.
Multumesc.

1 răspuns:
| MaraMărr a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa te tunzi.Te duci la coafor si spui ca vrei sa il raresti pentru a nu mai avea atat volum. happy