| lkjhgfdsa a întrebat:

eu am pielea foarte alba si vreau k de revelion sa ma dau cu o crema autobronzanta. vreau sa imi recomandati una buna.pe fata trebuie sa ma dau? si dupa ce m-am dat nu trebuie sa ma spal? se ia la prima spalare? funde

Răspuns Câştigător
| JASMYNA88 a răspuns:

Eu folosesc una care am cumparat-o din dm, de la balea. recomand spray, nu crema. te dai si pe fata, te dai peste tot, nu vrei sa arati ca si cum ai fost toata ziua pe tractorlaughing 30 de minute nu trebuie sa atingi nimic, adica na, poti sta jos, dar sa ai grija pe ce ca se poate pata. nu e indicat sa te speli dupa, e indicat sa te speli inainte, chiar sa iti faci si un scrub. dupa 30 de minute te poti da cu crema hidratanta, sa nu te dai cu crema de corp inainte si ai grija sa te speli pe maini dupa, ca altfel vei avea mainile portocalii. nu se ia la prima spalare. se ia dupa 2-3 spalari si mie nu imi raman pete. o prietena foloseste de la l'oreal. ea nu se plange nici de l'oreal, dar tot spray. nu exagera, rezultatele se vor vedea dupa cateva ore bune, pe moment nu vei vedea mare diferenta, asa ca nu exagera ca s-ar putea sa te trezesti ca ori esti prea bronzata, ori portocalie. si nu se duce. da-te ca si cum te-ai da cu crema normala. bafta si distractie

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sincer nu cred ca o sa faci decat sa arati stupid. mai bine lasa-ti culoarea tenului asa, arata foarte bine daca imbraci haine rosii.

| Bondarel99 a răspuns:

Si eu mi-am dat cu o astfel de crema si aratam de parca eram murdara pe fata.iti trebuie una de calitate.

| LovelySmile98 a răspuns:

Vrei sa te dai cu crema autobronzanta pe tot corpul sau doar pe fata? Pentru fata ti-as recomanda mai bine un fond de ten sau o pudra de culoarea tenului dorita.Iar acel autobronzant nu cred ca se i"duce" la prima spalare(eu asa cred nu am folosit nicio data asa ceva.Am aflat de pe net ca se poate duce cu lapte) Dar am mai citit ca nu este bine sa foloseti autobronzant crema pentru ca poate rezultatul final nu va fi cel dorit