| adelina19 a întrebat:

Eu am suvite blonde, si am stat cu capul intr-un vas de 10 litri de apa cu 30 de picaturi de albastru de metil problema e ca mi s-au coloarat doar suvitele, iar restul parului a ramas la fel. mentionez ca am stat 30 de minute, deci nu am scos capul repede din apa. ce trebuie sa fac sa se coloreze tot parul? (ps. nu il decolorez!, si sunt satena). Multumesc.

Răspuns Câştigător
| bby5 a răspuns:

Nu merge am incercat si eu laughing) decat daca pui mai mult albastru de metill sa iti dea doar o tenta de albastru pe culori inchise nu pre merge sa dai cu albastru de metillaughingnu prinde dar iti dau un sfat lasa doar suvitele albastre atarag atentia:Xfunda?