| Aleee22 a întrebat:

Eu sunt Alexandra si vreau sa va intreb in special pe voi fetelor daca cunoasteti niste metode eficiente care duc la cresterea sanilor.
P.S:Nu doresc sa primesc raspunsuri rautacioase sau inutile, deoarece nici eu nu jignesc sau mint pe niciunul/a dintre voi.
Apropo raspunsul cel mai bun si eficient va fi rasplatit cu fundita.

Răspuns Câştigător
| Lov3spiritK a răspuns:

Stiam ca mai poti manca marar, chimen, schinduf, fenicul si mai este un produs de la santo rafael vitalizant forte(fa si masajul sanilor-exercitiul caprioarei cautal pe net) :* Sper sa te ajute

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In afara de chirurgie chiar nu exista nicio metoda...doar mituri

| Miire a răspuns:

La dus fa-ti masaj cu apa rece, stiu ca ajuta si la fermitatea sanilor. Dar nu fi complexata, trebuie sa te accepti asa cum esti!

| MadaSweet18 a răspuns:

Daca te ingrasi iti cresc si tatele si curu, asa cred ca e singura solutie.