| gya93 a întrebat:

eu sunt blonda si as vr sa stiu daca imi fac suvite cu nuantator alta culoare apoi revin la blond? p parcurs daca imi spal parul? sau ramane asa?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
nuantatororul se duce treptat, putin cate putin, pe mine culoarea de la nuantator m-a tinut cam 20 de spalari ( vara, deci plus plaja, cand ieseam din apa imi curgea culoarea pe mine si pe prosop) si la sfarsit eram intre blond si culoarea morcovului ( iar culoarea initiata de la nuantator era roscat spre roz aprins).

| AmYnAaa a răspuns:

Ia-ti ca este ceva la farmacie si peste cateva saptamani se spala de nu mai ai nici o suvita. FUNDA?