| ana_3253 a întrebat:

eu sunt bruneta si as vrea sa-mi fac niste suvite... dar nu stiu ce culoare eu as vrea ori un albastru sau un gri voi ce parerea aveti?

Răspuns Câştigător
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Buna!
daca vrei ceva care sa arate bine si sati placa si tie eu zic ca culoarea albastra iti sta foarte bine
si eu sunt bruneta si vreau sa-mi fac suvite si chiar mi-ai dat o idee buna
sau daca vrei ceva care sa fie un gel geometric poti sa-ti alegi griul care iti da o noanta mai sclipitoare parului
pa!

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca ti-ar sta frumos cu suvite albastre.

| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a răspuns:

Daca ai parul lung ar arata foarte bine suvitele albastre sau cele roscate :X

| ForbiddenLove a răspuns:

Albastru deschis/verde/roscate/blonde/roz... cel mai mult imi place albastru

| Coriii a răspuns:

happy albastre happy

| Coriii a răspuns:

Albastru spre gry
gry spre albastru
:d

| danutza45 a răspuns:

Gri big grin

| oana1405 a răspuns:

Eu cred ca ar fi super niste suvite albastre sau rosii

| deiu_8132 a răspuns:

Albastrulove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suvitele albastre pe negru sunt o mare prostiestraight facesunt doua culori inchise din care iese un contrast total aiurea...griul iti lumineaza parul si da o nuanta aparte stralucitoare...winking