| Fitzedive a întrebat:

Buna,eu vorbesc cu un baiat de 28 de ani, iar eu am 17 ani,eu il iubesc mult siel spune ca si el dar nu sunt sigura daca si el,ne simtim bine cand suntem impreuna si nu as vrea sa ma dezamageasca, am facut si sex cu el, oare am gresit ca am facut asta? cum as putea sa aflu sigur daca ma iubeste?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, cum sa fli daca te iubeste?
Pur si simplu respingel cand vrea sexwinking
Intreaba-l daca vrea doar sex sau vrea si o relatie serioasahappy
Vorbeste deschis cu el despre ecst subiect si adreseaza-i si intrebarea "Auzi daca eu eram virgina si nu voiam sa fac sex cu tine mai eram impreuna"
Si ai sa iti dai seamawinking!:*

| Fitzedive explică (pentru anonim_4396):

Pai eram virgina si el a asteptat dupa mine, dar la un moment dat azis k si el e barbat si are sange in el nu mai e pustan de 15 ani doar sa ma sarute.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fitzedive):

Aaaaa pai atunci este bine!
Cat timp a asteptat?
E insurat?
:*aRE DREPTATE
si sa stii ca varsta nu conteaza:*

| Fitzedive explică (pentru anonim_4396):

A asteptat destul, nu e insurat.Multumesc pentru intelegere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fitzedive):

Nu ai pentru ce!
Daca "destul" inseamna 3-4 luni...straight face
Cand spui destul ma astept sa fie cel putin 1 an:*