| ClassyAndSassy a întrebat:

Buna fete de pe TPU!
Am 11 ani si vreau sa-mi rearanjez camera...cum pot face asta singura si fara sa cumpar nimic?
Vreau sa aiba stiulul girly, imi place imprimeul cu zebra!
Funda!
Urgent!
Va rog o modalitate in care sa nu cumpar nimic si sa fac asta singura!

2 răspunsuri:
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Buna draguto! Daca ai imprimanta, pe coli A4, printeaza (full size) imprimeuri zebra in culoarea preferata. Printeaza 3-4 (in funcție de latimea patului tau si lipeste-le imediat deasupra, una langa alta. Daca ai prin casa vreun calendar dragut ( cu pisicute/cai/catelusi etc...) agata-l intr-un cui deasupra patului sau pe usa de la intrare.
De asemenea, poti lua poza ta favorita (sau o poza care iti place printata de pe net) Si s-o pui intr-o rama alba, mata, pe care sa o decorari tu cum vrei! Pupici. kiss Daca vrei sa imi dai fundita... E bine venită si ea! big grin