| Foxilikkkă a întrebat:

Buna fetele.
A folosit cineva Crema-gel anticearcan de la Bioten Elmiplant?
Am tot citit despre ea ca este foarte buna... dar vreau sa aflu parerea celor care au folosit-o.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Babydoll_3101 a răspuns:

Hei:*...pai sincer n`am folosit crema de la bioten, dar am folosit crema de ochi de la Balea[de la DM], e foarte foarte buna, adica o folosesc dimineata si seara si am o privire odhinita toata ziua[si dorm 5-6 ore pe noapte]... ti`o recomand:d

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este buna