| LittttleMonster a întrebat:

Buna fetele! As vrea sa imi iau un fond de ten, pana in 60 de lei, dar care sa acopere urmele de la acnee.Ce imi recomandati? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| 1234abcd a răspuns:

Buna...acuma depinde si de tipul tau de ten(eu spre exemplu am tenul mixt spre gras si am si eu de asemenea urme si chiar acnee si folosesc fondul de ten de la revlon, colorstay bine nu il folosesc in fiecare zi deoarece mi se pare ca incarca un pic cam mult(are o acoperire super buna)dar la evenimente, iesiri si chesti de genu e perfect:)

uite de aici http://www.cosmetic-style.ro/? x=arata&p=563 il poti cumpra la un pret foarte bun(se mai adauga vreo 7 lei transportul)

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand mai bine un BB cream, dar nu cel de la Garnier ca nu e bun. Incerca-l pe cel de la Maybelline, Dream Fresh sau au si la Yves Rocher unul bun, ambele sunt pana in 40 lei.

| Keety a răspuns:

Cele de la vichy sunt foarte bune, sora mea se da cu ele si acopera super bine

fundita?
Craciun fericit :X