| Cornelia19 a întrebat:

Buna fetele! Spuneti-mi ce ar trebui sa fac ca sa nu mi se mai ingrase parul atat de repede? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Oanna96 a răspuns:

Pai poti sa-ti iei o masca pentru par.happy

Cea mai buna este cea cu masline
poti folosi samponul Clear daca ti se potriveste tipului de par
si te poti spala mai des pe par:*

4 răspunsuri:
| NoMusicNoFun a răspuns:

Ea clear pentru ingrasarewinking
asa mi se intampla si miewinking
fuuunda puppy dog eyes

| sab_7576 a răspuns:

Pai...poti sa te speli mai des pe par si cu un sampon bun.

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema :-J.
Mai demult ma spalam cu nu stiu ce sampon ce mil luase mama pentru ca sa mi se ingroase firul de par, si mi se ungea foarte repede si cam la 2-3 zile trebuia sa il spal. dar acum folosesc head and showlders [ sau cum s'o scrielaughing]. si e destul de bun >big grin. Dar parul se mai poate ingrasa si de la caldura, transpiratie etc happy. FUndabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te clatest cu zeama de lamaie amastecata cu apa. efect dorit garantat