| ClassyAndSassy a întrebat:

Buna fetelor! Am 11 ani, imi place movul si sunt mai baietoasa.
Nu pot sa-mi creez stilul! Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu trebuie neaparat un stil.Imbracate cu ce iti place si fi mai aranjata si eleganta.Pa,pa

| Bdtd04 a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat sa ai un stil. Imbraca-te cu ce te simti bine, cu ceea ce iti place. daca vrei sa iti creezi un stil tu trebuie sa il faci. Poate ca noi nu avem aceleasi gusturi ca tine. Asta a fost sfatul meu. Sper ca ti-am fost de folos :*:*

| ClassyAndSassy explică (pentru Bdtd04):

Dar,daca sunt cam timida cu ce as putea sa ma imbrac?
Nu vreau sa ies in centrul atentiei.

| ClassyAndSassy explică (pentru Bdtd04):

Este pentru amanoua! Multam e greu de ales