| HappY_5445 a întrebat:

Buna fetelor! AM NEVOIE DE PAREREA VOASTRA! Miine e prima zi de liceu si am decis sa ma imbrac simplu-un maiou alb, un cardigan bej, blugi de culoare inchisa(albastru spre negru)si balerine negre! Parul mi-l prind cam asa http://www.youtube.com/user/LuxyHair#p/u/65/SqaY5frWbEQ
Ce parere aveti? eu ma deranjez din cauza culorilor a hainelor voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Helpeeer a răspuns:

Este o tinuta foarte la moda!big grin.Mie imi place.Cat despre coafura:FOARTE BUNA ALEGERE.sI NU-TI FACE GRIJI:culorile hainelor sunt fff frumoase.