| deeeeeeaaa a întrebat:

Buna fetelor. am nevoie de putin ajutor din partea voastra":D. urmariti acest video http://www.youtube.com/watch?v=U-JwPLTYzLA&feature=relat ed si ziceti`mi care stiti cum se numeste chestia aia cu care tipa isi da forma unghiilor si de unde il pot lua? mersi. funda:X

1 răspuns:
| Florynna_6264 a răspuns:

Buna deea! Acea "chestie" este pila pentru unghii insa tipa spune ca se gaseste greu si acolo dar in romanira.ea spunea ca ai putea-o gasi pe ebay.com...incearca si tu.eu am cautat foarte mult pesite-uri dar nu am gasit nimic. poate u ai mai mult succes! Sper ca ti-am fost de ajutor! pup