| Beykutza a întrebat:

Buna fetelor! Am nevoie de un sfat...Maine seara dupa cum stiti e reveloinul, si inca nu m-am decis cu ce sa ma imbrac cu toate ca mai am doar o zi.Va rog dati-mi si mie niste idei! Si va rog sa imi spuneti si cum sa ma coafez.Am parul pana la umeri.Si nu vreau sa port o rochie ci vreau ceva la moda mai shic asa.Si am uitat sa va zic am 12 anibig grin.(Dau voturi si fundita la toate)

Răspuns Câştigător
| BiwCupcake a răspuns:

Deci. cel mai potrivit ar fi o pereche de blugi sau colanti asortati ca un maieu sau o bluzitsa cu paiete/sclipici happy ...cu ceva care sa fie mai deosebit, sa iasa in evidenta, mai de ocazie dar totusi comod si cool! happy

ps: trebuie sa te simti bine si sa te simti comod cu ceea ce te imbraciwinking

despre coafura...ai putea folosi un drot sau placa sigh [dar asta depinde de tine si daca te lasa parintiiwinking] sau daca nbu ai putea sa iti impletesti tot parul in coditse subtiri si vineri seara sa le dai drumul si sa folosesti un fixativ flexibilwinking

succes! happy

9 răspunsuri:
| Mariaa20 a răspuns:

Pai. puneti o rochita draguta.sau daca nu o pereche de blugi frumosi cu o bluza draguta.accesorii potrivite tinutei.machiaj potrivit.pantofi potriviti. o gentuta frumoasa si machiajul poate fi cu alb.sau nu stiu cum ti se pare tie mai potrivit.
coafura uite iti dau niste modele:*
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0&tx=33&ty=45

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:0&biw=1024&bih=544

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:18, s:0&biw=1024&bih=544

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0&tx=66&ty=67
sau daca nu drept sau cu bucle.:* funda?

| Beykutza explică:

Uite sti ce e CamyAngel mai bine imbracate tu asa ca eu nu asa face asta! Si daca ai chef de mishtouri mai bine taci.

| Uniquegirl a răspuns:

O fussta neagra infoiata si un maieu fara bretele cu paiete, asa am fost imbracata la bal, le gasesti la teranova. succes:*

| Deyaa2 a răspuns:

Ei bine.eu iti spun cu ce ma imbrac eu...
imi i`au colanti si o camasa mai lunga.batting eyelashes
si cizme si un palton.
nu stiu daca ti-am dat o idee care te`ar putea ajuta dar mno`.thinking

| StefiM a răspuns:

Pai incearca o rochie de genul http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:69&biw=1003&bih=528 da bine daca mergi la o petrecere rochia trebuie sa fie o culoase mai tipatoare daca nu orice cloare iar parul til poti coafa dar nu ca la nunta o coafura simpla dar moderna dupa cum iti sta bine.Acum depinde cum esti tunsa daca ai parul lung si drept merg niste bucle si sa-ti faca un breton http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:63&biw=1003&bih=528 ceva gen, dar nu stiu daca ti se potriveste. Si daca nu vrei rochie incearca o fusta flu-flu cu niste cizme pana la genunchi sau UGGuri cu un maiou mai sexy si un bolero. Am o gramada de idei daca vrei mai multe spune-mi.:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce zici de niste colanti [pe corp] si cu o bluza mai lunga :d [pentru colanti] si la bluza o curelusha. big grin dragutsa. ar fi destul de coool.big grin in cazul ca stai in casa big grin daca iesi cu pr prin'oras merg niste blugi stramti, bluza si o geaca scurta cu cizme negre cu toC' ar merge de minunebig grin

| CamyAngel a răspuns:

laughingin blugi si o bluza roza ca paturica pisicului de la avatarlaughingsi o coafura cu coada si o suvita lasata data cu colorant alblaughing

| Arina_9127 a răspuns:

Ai putea sa te imbraci cu o fusta, eventual cu talie inalta, dintr-un material lucios, cu model(buline, dungi). Cu ea ai putea sa-ti iei o bluza intr-o singura coloare, putin mai aprinsa. Cat despre par, ai putea sa incerci sa-l impletesti, intr-o coada care se mai numeste si 'spic de grau' sau sa-ti faci un coc putin mai lejer. Sper ca te-am ajutat.