| MarissaBNails a întrebat:

Buna fetelor,
Am o dilema mare. Am o tinuta formata din aceasta salopeta http://www2.hm.com/ro_ro/productpage.0277529003.html si aceste sandale http://www2.hm.com/ro_ro/productpage.0221074006.html
Imi puteti da niste sugestii, cu ce fel de plic sa o asortez. sa fie de culoarea salopetei sau de culoare sandalelor? De asemenea, doresc sa-mi iau si o curea de talie, ca sa acopar cusatura aceea a salopetei, dar la fel ca si in cazul plicului, nu stiu ce culoare. Stiu ca trebuie sa am maxim 3 culori ca sa nu par o sorcova, deocamdata sunt doar 2. Manichiura ce culoare pot sa mi-o fac? Sa incerc un nude, ceva foarte simplu?
Astept parerile voastre!
Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Mi se pare invechita regula asortarii gentii cu pantofii asa ca as alege un plic metalic (argintiu, rose gold) pe care l-as asorta cu bijuteriile sau un plic in culoarea salopetei sau de ce nu alb, e nonculoare merge cu orice si curea de culoarea rochiei ca nu mi imi place nici cureaua asortata cu pantofii sau geanta exceptand situatia in care sunt toate negre

1 răspuns:
| Iyulia3712 a răspuns:

Ia-ti o curelusa crem deschis si un plic tot crem sau alb, eventual o culoare pastel gen verde, dar nu pune la plic aceeasi culoare ca la salopeta sau sandale. Si o manichiura tot crem de culoare unghiei, mai discreta ar fi perfecta.