| myreluca12 a întrebat:

Buna fetelor.am o intrebare.deci eu am parul drept ceea ce nu suport.si as vrea sa il am ondulat dar fara placa sau ondulator.ceva spray-uri care fac parul mai ondulat niste solutii ceva...plzzz.chiar am nevoie.m-am saturat de el asa drept.mersi de ajutor.FUNDA**kiss

3 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Codite mici impletite cand e parul ud, sau impletit

| hippy16 a răspuns:

Cumpara-ti niste bigudiuri si le pui dupa ce te speli pe cap, iar de preferat ar fi sa dormi cu ele sau sa ti le pui dimineata si sa le iei seara pentru ca parul sa iti tina mai mult cretbig grin
eu de exemplu uneori dupa ce ma spal pe cap imi iau suvita cu suvita si cu ajutorul unui creion sau a ceva rotund invart firul de par iar dupa il scot de pe creion si il prind cu clame. dorm asa cu el iar a doua zi imi este foarte cret uneori prea cret si imi fac un coc. e foarte elegant si il faci in 5 minutebatting eyelashes

| Craciunica_Dayana_1990 a răspuns:

Poti sa folosesti,,Moate`` ti-l fac chiar foarte ondolat,bigudiuri,ori atunci dupa ce te speli pe cap, cand te usuci, cu o perie speciala ondoleaza-l!:*