| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Buna Fetelor...am si eu nevoie de un raspuns daca stitii
De ceva timp am pe fata sub piele aproape de buza cum sa zic cum ar fi o explozie sub piele ca niste vene mici asa
Cum pot sa scap de ele ca se vad urat e ceva vreo crema ...ati patit asa ceva?
Va multumesc

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa mergi la medic. poate fi cuperoza, o reactie alergica...pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| elenahd a răspuns:

Draga mea pana reusesti sa ajungi la un medic dermatolog pentru a-ti face un control de specialitate poti folosi fondul de ten si pudra pentru a ascunde acea mica problema estetica a ta.Nu incerca nimic altceva deoarece nu stii ce a generat aceasta mica problema.Ca sa poata fi trata problema ta care de fapt se numeste efect, trebuie gasita mai intai cauza care a generat acest efect. O zi placuta si sper sa-mi asculti sfatul deoarece este spre binele tau.Nu face ceva ce ai putea regreta mai tarziu. Elena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Capilare sparte. Se reabsorb foarte greu. Consultă un medic pentru o terapie cu laser (lumină pulsativă).
Pa, pa.