| katrynna a întrebat:

Buna fetelor! Am si eu o indoiala si as vrea sa ma ajutati in a lua o decizie, cu privire la un coc in par sintetic. happy As vrea sa-mi cumpar un coc dupa site-ul divisima si scrie ca este facut din par sintetic... Am auzit ca parul sintetic luceste rau asa se vede ca este un "fals" si mi-e frica sa nu se vada inestetic asa urat :-s. Ce sfaturi imi puteti da? sa-mi cumpar sa nu-mi cumpar? S-au exista vreun pont sa acopere luciu unui par sintetic? Astept raspuns si va multumesc din suflet pentru orice raspuns. Dau si fundita pentru un raspuns cat se poate de corect si sincer

2 răspunsuri:
| EUnuTUsauRESTUL a răspuns:

Eu a-si zice sa nu i-ti cumperi. Se observa ca e sintetic si cel mai bine este cand ai parul natural. Tu poti sa faci cum vrei, mie personal m-i se pare ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu-ţi cumpăra păr sintetic.
Eşti mult mai frumoasă cu părul tău natural.
Te pup!