| alebruneta a întrebat:

Buna fetelor am si eu o intrebare.Am o crema nivea dar pe ea scrie NIVEA CREME si are capacul albastru,iar pe spate scrie,, crema pentru ingrijirea delicata a pielii" in acest caz o pot folosi si pentru fata? Multumesc!

P.S: As dori sa o folosesc pentru a-mi hidrata tenul

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Este o crema universala, adica se poate folosii pe orice parte a corpului deci, da, o poti folosi si pentru fata.

| Fragile a răspuns:

Evident! Am si eu,si pe spate scrie :"Orice zonă a pielii care are nevoie de îngrijire nutritivă şi delicată ". Eu o folosesc pentru ca am tenul cam uscat,si mai ales în sezonul rece hidratarea e foarte importantă.Eu mă dau după duş, pe faţă, mâini, gât, şi chiar şi pe buze. Sper să-ţi fie de ajutor.

| AngelHugz a răspuns:

O poti folosi pe orice parte a corpului, deci si pe fata.

| kx123 a răspuns:

Desigur ca o poti folosi si pentru fata, este foarte buna.

| ZuZuDuDu a răspuns:

Buna,da o poti folosi si pentru fata. orice crema este buna pentru hidratarea pieli! Cea mai buna este cea de galbenele! Funda?