| Gandacica a întrebat:

Buna fetelor am si eu o problemasad sunt clasa a8`a si abia daca am sani, sunt foarte mici abia mi-au crescut de 1 an jumate de cand mi-au dat nici nu se cunoaste ca am.toate fetele de la mine din clasa ii au foarte mari si la sala de sport cand ne schimbam toate se uita la mine cu o privire care ma sfideaza.
Multe fete m`au intrebat dc ii am asa mici, ce sa fac adevaru` e ca organismul meu se dezvolta foarte greu.
Nu e vb ca sunt invidioasa sau ca vreau sa se uite baietii dupa mine.Nu. eu nu`s genu.doar ca pe mine nu vine nici o rochie bine sau tricou.se vede golul acela si ma supara cand stau si ma uit in oglinga ore intregisad

Am auzit de la mai multi ca daca mananci marar sau ceva care contine marar[cipsuri, iaurturi] iti cresc mai repede. M`au uitat si pe net la retete si am vazut ca zice si de marar. Va rog frumos vreau sa ma ajutatisad am mare nevoie. spuneti-mi ce ar trebui sa mai mananc si alte chestii esentiale

Vreau raspunsuri numai de la fete pentr ca baietii sunt pusi pe mistouri si jigniri

Scz pentru greseli. App dau fundita + inteligent si folositor la toatehappy

Multumescsad

12 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Poti incerca un medicament destinat cresterii sanilor:*

| Annitu a răspuns:

Hai frate.Iasa-Ie.au timp sa creasca.Esti mica.Nici sa Ie ai cat pepenii nu`i bine.Mai bine asa

| Coco_3708 a răspuns:

Suntem in aceeasi situatie si eu am sanii foarte mici si sunt in clasa a 8 a insa dezvoltarea saniilor nu depinde de tine ci de organism... eu una nu cred in nici o reteta cu marar sau toate tampeniile avem un organism care se dezvolta mai greu si nu ai ce sa faci daca vrei sa nu se mai vada golul poarta sutien cu burete foarte mult si s-a rezolvat laughing daca ti-a venit si ciclul mai tarziu inseamna ca organismul se dezvolta greu, eu asa am patit insa nu fac din asta un complez cine ma place ma place si fara sani si te asigur ca sanii vor creste cu timpul poate fi si o problema hormonala insa du-te la medicul ginecolog ca nu cumva sa fie o problema hormonala insa poate fi si ereditar mamei de exemplu iau aparut sanii la 23 de ani. am mai auzit ca sanii cresc si dupa dezvirginarehee hee insa pentru varsta noastra momentan este cam devreme

| Mandy a răspuns:

Nu te ingrijora draga, ai timp.Si eu eram la fel, insa pana in clasa a 10-a, cum sunt eu acum, vor avea timp sa creasca, abia acum incepe dezvoltarea la tine, ca si la mine.Stai linistita, si nu te indopa cu toate alimentele ce ti se recomanda.
Se zice ca marimea sanilor se mosteneste genetic, deci, uita-te la mama tahee hee
take care :*

| ProjectJackpot a răspuns:

Te sfideaza prin marimea saniilor? Atunci sfideaza-le si tu pe ele prin inteligenta, bun simt, maturitate si intelepciune... Ce e mai important pentru tine, Ana?

| lupuldemare a răspuns:

Gandacico eu sunt baiat da nu fac misto sanii tai o sa creasca cdredema da cum sunt acum sunt mai frumosi decat ai colegelor tale vreei sa vb? lupul.demare add si vb

| jus7ashadow a răspuns:

Breast+ din cate am auzit este natural si il gasesti in farmacii.parerea mea este ca inainte de a luat acest ''produs'' sa consulti un medic app produsul il gasesti in farmacii ex: Plafar!

| Slayzor a răspuns:

Lol eu sunt baiat si uite ce zic: nu incerca in niciun caz sa mananci chestii ca sa incerci sa te ingrasi sau ceva doar mananca ce vrei si mai baga rar si marar si niste lapte dimineata...

| Candyfloss a răspuns:

Buna...
Da este adevarat... Poti sa mananci marar ca in [chipsuri/iautruti si alte chesti]... NU TREBUIE SA ITI FIE RUSINE!
Esti fata... Si te dezvolti greu dar asta nu conteaza...Sanii nu trebuie sa fie mari niciodata

Iti mai repet
Nu trebuie sa iti fie rusine
Baieti se uita la tine... oricum ar fi. Poate ca tu nu stii...

Mananca marar si sper ca o sa iti mearga

Sper ca ti-am fost de folos
fundita TE ROG?:*

| adelutzaeu a răspuns:

Bună am 15 ani si sunt in clasa a8 a si vă rog să imi ziceti dacă sunt bune cipsurile cu mărar

| Anka_4888 a răspuns:

Stai calma si eu sunt in a 8 si am colege care nu au sani mai deloc nu e ceva de care sa te ingrijorezi. poate ca noh nu-ti place cum arata dar fiecare se dezvolta in felul lui ai timp inca sa iti creasca mie miau crescut mult prea repede si sunt cam prea mari dar asta e stai calma fiecare se dezvolta in felul lui o sa iti creasca o sa veziwinking

| mcqueen95gtr a răspuns:

Asa eu sunt baiat am o amica doctorita si am discutat cu ia de chesti din astea in primul rad faza cu daca te dezvirginezi creste sanii e undeva la 50-50% sunt sanse nu sunt sanse organismul tau se devolta greau abia dupa ce mai uirci in vasta iti va creste sani si nu poti forta acest lucru metode ca sa iti creasca sani ar fi sa te apuci de inot dar nici asta narda rezultate 100% in toate cazurile si ar mai fii un tratament ceva da nu stiu cat de eficient este si destul de scum o sa iti las linkul si mai perscut stai linistita ca cine te place te place asa cum esti tu nu doar pentru tate si cur cum credeti voi fetele ca sunt toti baieti http://www.breastsuccess.ro/? gclid=CMv1p8Soi7UCFYVZ3godBjgAqQ