| IceCreamDoll a întrebat:

Buna,
Fetelor, as vrea sa-mi cumpar o placa. Cred ca Remington ar fi ce mi-as dori. Vreau sa fie pana in 100 lei. Am auzit ca cele cu placi din ceramica ar fi mai bune. Opinii va rog!

Răspuns Câştigător
| 541730 a răspuns:

Sa fi sigura ca cele din ceramica sunt mult mai bune, eu am din ceramica si asa de drept mi-l facehappy

3 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Am fost ieri prin ors si hiar am observat ca placiile Remington costa intre 75lei-90 lei dar ti-as recomanda daca totusi vrei sa o achizitionezi sa nu o folosesti prea des pentu ca iti vei distruge podoaba capilara

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Pentru plăci de păr ieftine îţi recomand următoarele produse de pe eMAG. Vei beneficia de cele mai accesibile preţuri şi livrare gratuită in 24 de ore.