| Danakarina123 a întrebat:

Bună fetelor, ați încercat șamponul gliss (ultimate repair de preferabil) aș ruga să răspundă doar acele fete care au încercat șamponul, mulțumesc și aștept cât mai multe răspunsuri!

1 răspuns:
| BalogAnaMaria1969 a răspuns:

Eu una, da. Dar acum depinde de capul/scalpul fiecarei fete. Eu una am facut matreata de la el. (De la majoritatea sampoanelor fac matreata, dar la acesta am facut un pic mai mult). Deosebiri mari nu am vazut, poate un poc mai matasos si mai lucios era parul. Eu una zic sa incerci, dupa proverbul :,, Incercarea moarte n-are"