| FrumusicaCUMINTICA a întrebat:

Buna fetelor! Ati putea sa imi dati o idee cu ce sa ma imbrac intr-o zi de scoala (am10 ani)?

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Nu va mai bateti mai joc de ea. Poate ca la ea la scoala nu are uniforma. Ea doar v-a intrebat si puteati sa-i raspundeti frumos, nu sa o luati peste picior.
Pai ai putea sa iti iei niste blugi, un tricou, o bluza de trening si niste tenesi, daca vrei sa fi mai sport. Daca nu iti poti lua blugi, cizme si un plovaras. :*

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Draga mea, uniforma este perfectă.

Răspuns utilizator avertizat
| SmiiileXoXo a răspuns:

Ce zici de. haine?! thinking
De mama masii faci de la 15 pana la 25 de ani in afara de haine, haine, haine? Mai asteapta 5 ani, pana atunci vezi-ti de carte, si papusi kiss

| CrinaCriny a răspuns:

Haine decente. Mai bine zis ia uniformma papusa. :*

| EatRainbows a răspuns:

Intreab-o pe mama, ea stie cel mai binebatting eyelashes

Serios acum, nu ai tu grijile astea. Ia o bluza si niste blugi, vezi sa ai chiloti pe tine.