| yourprincess a întrebat:

Buna fetelor! Care este cel mai bun corector pentru cosuri si pete? Voi ce folositi? :*

5 răspunsuri:
| MissJJ a răspuns:

Daca ai pielea uscata foloseste un corector lichid: Max Factor Mastertouch, Rimmel London Wake Me Up, sau daca dispui de un buget mai mare cel de la MAC.

| PunkyBrunette a răspuns:

Eu folosesc Affinitone de la Maybelline( 25 lei).

| Alinutza200 a răspuns:

Eu folosesc de la Avon (corector pete rosii : 14, 99 lei ) sau ( baton pentru tratarea petelor si cosurilo in editie speciala 10, 99 lei ) aceste produse se gasesc in catalogul 14 bafta!

| yourprincess explică (pentru Alinutza200):

Si sunt de folos? Precizez ca eu am pielea si uscata, iar ce am folosit pana acuma incepea sa se cojeasca sad

| Arsenie_Iris_1999 a răspuns:

Zineryt