| LunaDeLoveBadexe a întrebat:

fetelor! Care sunt produsele pentru îngrijirea pielii? Am14 ani, sa nu aud de creme pentru femei de 30 +.

Răspuns Câştigător
| SoundTapes a răspuns:

La 14 ani, nu ai nevoie de produse de ingrijirea pielii. Presupun ca te referi la fata.
Tot ce trebuie sa faci la varsta asta este sa iti iei un gel pentru fata. Iti recomand Garnier Pure Active 3 in 1, care e ca un scrub si te ajuta la prevenirea cosurilor. In rest sa nu uiti sa te demachiezi (daca te machiezi) in fiecare seara, si sa te speli pe fata.

In schimb, daca vorbesti despre pielea de pe corp, poti sa folosesti uleiuri. Cel mai bun e cel de masline. Sau creme cu extracte de uleiuri.

Sper ca te-am ajutat! happy:*