| rox_6398 a întrebat:

Buna fetelor! Ce faceti de rev`, cu ce va imbracati?; xx

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Daca nu te-ai hotarat inca ce rochie sa alegi, poti urma sfaturile de aici http://www.divahair.ro/......i_revelion pentru a face alegerea cea mai potrivita. Spor sa ai!

8 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Voi merge la o petrecere intr-un club, astfel ca am ales rochia neagra. Tu pe care ai alege-o? http://www.karena.ro/......ru_banchet

| alissya a răspuns:

Nu stiu :-s
imi ia o zi intreaga pana sa ma hotarasc laughing
asa sunt eu laughing

| pitikaaa a răspuns:

Eu o sa imi iau o pereche de pantaloni pana la genunchi din saten, negrilove struck, ciorapi cu chilot tot negri, cizme mov cu toc si cu putin sclipici, o helancuta mov si un bolero negru scurt.love struck Si bineinteles multe accesoriilove struck

| Lavy_5428 a răspuns:

Buna Rox! De revelion ies cu prietenul tu? Bye! :*

| diana_4229 a răspuns:

Cu o rochie scurta si mulata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e pana atunci! dar ma preg de acum ca sunt cam nehotarata... dar cred ca o sa ma imbrac cu niste raiati negri cu cizme albe si o bluza super cool neagra cu scris si inimi rupte alba si o vesta scurta neagra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... ce zici de chiloti in dungi, dar culoarea cacaniu in dungi si niste pantaloni de pijama pe dedesut si pijama aurie cu sclipici si la somnik! scuze nu m-am putut abtine

| ioanaaa_5101 a răspuns:

Pai eu o sa imi iau cizme peste genunchi:X, o bluza lunga sa imi acopere funduwinking cu rosu deoarece se zice ca rosul in ziua de revelion iti aduce noroc, si ciorapi culoarea picioruluiwinking
Asa este planul acum nu stiubig grin oricum ceva schimbari o sa mai amlaughing