| Alexandra301 a întrebat:

fetelor :* Cum pot sa slabesc? Si cum pot scapa de cosuri?(ceva leacuri naturale)
dau funda la cele mai bune:*

4 răspunsuri:
| zasha a răspuns:

Incearca masti cu pudra de argila.la mine a functionat

| claudia93q a răspuns:

Http://www.dietetik.ro/....../1744.html
Ca sa slabesti ai putea sa incerci cu asta, desi s-ar putea sa nu iti placa mirosul si s-ar putea sa nu mai poti iesi din casa fara un pachet intreg de guma de mestecat...e doar o sugestie, tu hotarasti. Dar ar trebui sa stii ca cele mai dezgustatoare alimente sunt mai mereu si benefice organismului;)) Inca un sfat important pe care nu in legasesti in link: bea cat poti de multa apa, in special dimineata pe stomacul gol.
http://www.mayra.ro/......-acneei/3/
In al doilea link ai vreo 7 feluri de masti, alege-o pe care o consideri mai la-ndemana; mie numarul 3 mi s-a parul cel mai bun.

| Ioana2135 a răspuns:

Pt. cosuri la mine a functionat scrubul cu zat de cafea, urmat de o masca cu acid salicilic... iar in privirea slabitului, exercitii si mai redu din mancare... happy

| teodem a răspuns:

Si eu am o problema cu cosurile. Ceea ce fac eu pare bizar dar chiar functioneaza.Inainte de culcare aplic pe cos un pic de pasta mentolata de dinti si dimineata cind o spal abia daca se mai vede ceva.