| Gui_Claudia_1997 a întrebat:

Buna fetelor. :* De unde pot comanda fond de ten Very me? Vreau sa comand cu livrare la domiciliu. Sau cine ii din Oradea, sa imi spuna de unde pot cumpara. :*

4 răspunsuri:
| pinksweetunicorn a răspuns:

Very me e o campanie oriflame deci vei da comanda la un reprezenatant oriflame

succes!

| Costache_Petre_1973_o76f a răspuns:

Sunati aici si reprezentant :0761981735si altele, Bafta! 40 lei AVON
MiHAELA.

| Costache_Petre_1973_o76f a răspuns:

0761981735 Aici sunati si pe loc vi se aduce. pert orce de'la 40-1900 lei diversificari produse, parfumuri, machij, etc.

| chiriches15 a răspuns:

De la avon