| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Fetelor de unde va achizitionati parfumuri online? As dori cateva recomandari de site-uri unde pot gasi parfumuri originale si care sa persiste. Am auzit de Notino insa am citit pareri impartite despre parfumurile lor.

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu ai mall in orasul tau, mergi in magazinul fizic Sephora ca sa si testezi ce cumperi, acolo produsele sunt originale.

| sierra1 a răspuns:

Dacă știi ce vrei, de ce nu eMAG?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe notino sunt cele mai bune, sunt originale! Depinde de ph - ul pielii cât persista un parfum, poți sa îl iei și din sephora, ca il iei de pomana dacă nu ți se potrivește.
Notino sunt cei mai buni /serioși.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Eu una nu as achiziționa un parfum doar pentru că cineva mi-l recomandă, fără să-i simt aroma.
Ți-aș recomanda să faci rost de un catalog fizic Avon, acolo găsești pagini parfumate și astfel poți să-ți alegi singură aroma favorită.
Poți să faci comanda atât de la reprezentantul Avon, cât și online.
Preferatele mele sunt Today Tomorrow Always, Perceive, Rare Pearls, Rare Gold, Passion Dance, Far Away.
Raportul calitate preț este indiscutabil.

| yooshi a răspuns:

Persistenta parfumului nu tine de site ci de ph-ul pielii
Parfumurile sunt diferite de la persoana la persoana, daca pe mine un parfum rezista o ora pe tine poate rezista mai mult.
Pe notino au parfumuri originale si pe eMAG; dar ai grija sa fie direct de la eMAG nu alti comercianti. Also, sephora, mergi, testeaza si cumpara.

| marniii a răspuns:

Eu mi-am luat multe de pe Notino si pana acum au fost ok.
Vezi Douglas sau Sephora.

| GothAndree a răspuns:

Emag, elefant, notino, sephora, parfimo, 1001 cosmetice, douglas, iar daca vrei arabesti, zafaran, parfumas,, parfumuri arabesti.ro, parfumuri orientale, parfumuri orientale.ro, etc...

| Cemy a răspuns:

Vivantis. Am comandat un parfum arabesc si un tester (angel) si e original. Ce i drept, are culoarea diferita de cum imi aduc aminte ca l-am vazut acum cateva luni in magazinul fizic dar se simte foarte bine si am cautat codul de bare pe net si este original.

| Cemy a răspuns (pentru Cemy):

In plus diferenta de pret intre Angel tester si cel normal era de aproape 100 de lei, nu ca alte testere "originale" de 200 de lei cand parfumul normal e 600 lei +