| CrissNico a întrebat:

Buna Fetelor!
Deci ce parere aveti despre crema corectoare de la CC cream si despre cea de la BB, nu le-am incercat pana acum si as vrea parere cuiva care le-a incercat si sa imi spuna parerea despre elehappy
Dau FUNDA celui mai bun rapsuns din experienta proprie! happy
Astept opiniile voastrehappy

Răspuns Câştigător
| lenutamihaela277 a răspuns:

Le-am folosit pe amandoua, tot de la Avon sincera sa fiu, amandoua sunt la fel, doar ca CC acopera dupa cateva minute de la aplicare. In rest amandoua sunt hidratante si acopera bine, sper ca te-am ajutat

| CrissNico explică (pentru lenutamihaela277):

Da mersi, o sa le achizitonez atuci happy mersi de raspuns happy o sa iti dau funfahappy

6 răspunsuri:
| oannapg a răspuns:

Eu am BB Cream de la Garnieri și mi se pare chiar bună.

| ralu676767676767689 a răspuns:

Buna... eu le-am incercat pe amandoua si au dat rezulate parerea mea este ca amandoua sunt bunewinkingsper ca te-am ajutat

| CrissNico explică (pentru ralu676767676767689):

Eu le-am vazut in catalogul Avon, tu pe care le-ai folosit?

| ralu676767676767689 a răspuns (pentru CrissNico):

Pe amandoua

| Larisa199924 a răspuns:

Am folosit doar BB cream si sunt foarte multumita de ea.Imi lasa tenul catifelat, il hidrateaza, il uniformizeaza si ii ofera stralucire. Sper ca ti-am fost de folos.