| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! Eu folosesec o crema pentru. cosuri si o folosesc de aproximativ o saptamanabig grin Dar dupa crema asta nu stiu cum sa va spun parca mi se decojejte fata ...adica crema este buna mi s-au mai dus din cosuri. dar imi lasa fata aspra si nu imi place...ar fi bine sa folosesc ceva creme hidratante? si voi ce creme folositi? plss raspunde-ti.

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai asa isi face efectul ea nu-i strica procesul cu alte creme

| Vanyum a răspuns:

Parere da baiat laughing : la o adica probabil esti adolescenta este total normal sa iti apara cosuri ...lasa-le sa treaca de la sine.sti ca unele creme pot provoca cancer de piele. nu cred ca iti doresti asta happy

| gHelena a răspuns:

Crema pe care o folosesti iti usuca foarte tare tenul. Bea multe ceaiuri, mananca fructe sau foloseste masti de fata: http://www.divahair.ro/frumusete/cosmetica. In plus, iti recomand crema hidratanta de la Gerovital, deoarece are un continut foarte mare de apa, nu incarca tenul si catifeleaza foarte bine. Costa 15 lei si o gasesti atat in farmacii cat si in supermarketuri. Un gand bun, Elena.

NOname
| NOname a răspuns:

Da, ai putea sa folosesti si o crema hidratanta (cele de la Avene sunt cele mai ok, dupa parerea mea), pe care o vei aplica seara cam dupa 1-2 ore dupa aplicarea primei creme. N-ar strica deloc, daca ai lua si vitamina E pe cale orala si te-ai da zilnic cu apa termala de la Avene sau Vichi. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

3lacool cred ca mai bine ai incerca din gama avene sau ivatherm sunt ft bune.cauta in farmacii sau mai sg fugi la un dermatolog sa-ti dea o crema buna. pupici