| Crizata a întrebat:

Fetelor, fetele care se pricep la. mode. Cum pot deveni si eu asa "la moda"? Pana acum am fost o fata simpla dar acum vreau o schimbare mare big grin! Orice sfat este de folos! Multumesc mult! :*:*

Răspuns Câştigător
| Roxii a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai incredere in tine! dupa aceea incepe sati schimibi coafura in ceva mai deosebit...
http://www.coafuri-4u.ro/index.htm
dupa aceea incepe pin ati schimba stilul in care te imbraci
http://www.fete24.info/tag/haine-2010/
dupa aceea machiazate si tu un pic dar nu strident poti sa te dai cu rimel dermatograf si un gloss de buze in nuante naturale sau roz! succes!
fundita\?:x

10 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Incepe prin a te imbraca la moda cu haine elegante, dragute, frumoase si care se poarta.

| Laly_4113 a răspuns:

Urmareste in reviste cam ce se poarta(da vezi sa fie si pe masura varstei tale) si iti poti cumpara. Chestia e sa ai voie la liceu imbracata asa.Vezi in revistele cool girl sau bravo girl.Bafta

| andreutza_5786 a răspuns:

Eu zic sati creezi propriul stil de a te imbraca... uitate la tv si ce iti place incearca sa o porti si tu da putin mai diferit.

| Madalina1455684 a răspuns:

Daca o sa iti apreciezi formele care le ai si o sa iti cumperi niste hainute m-ai noi si poate ai si tu o persoana care iti place foarte mult cum se imbraca pooti sa iei cateva idei de la eahappy. Dar nu neaparat. O revista, un site de buna calitate, o emisiune iti poate fi de folosbig grin.Orice.Succes!

| crisS a răspuns:

Ar trebui sa iti cumperi niste reviste ( gen: cool girl etc.) sa vezi ce se poarta si sa incerci sa iti cumperi haine sau accesorii asemanatoare ( pentru ca cele recomandate de ei sunt destul de scumpe ). Succes!

| anad a răspuns:

Incepe cu parul pe care-l tunzi ca niste tepi, apoi machiaj cat mai strident si colorat, kg de fond de ten, epilat peste tot, bronz la solar cat incape, hainute minuscule doar cat batistele, o geanta cat geamantanu, un telefon de ultimul ragnet lipit de ureche, mesteci guma, vorbesti tare si colorat. Mai ai si o tigara pe care o tii foarte studiat sa se vada unghiile false de 10 cm! Am uitat de ascultatul manelelor! Daca poti, agata si unu cu o masina tunata!(nu ca m-as pricepe, dar asta vad eu la tv, in reviste, pe strada si cred ca e moda!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite-te prin reviste, emisiuni de moda etc. Si vezi cam ce se poarta si ce zic design-erii. Eu zic sa nu porti ce se poarta(degeaba porti o bluza la moda daca nu te avantajeaza), sa iti creezi un stil al tau. Ia putin de aici si putin de acolo si asa iti poti creea propriul stil. Doar simte-te bine in pielea ta!
Bafta!

| apaplata_7449 a răspuns:

Http://lookbook.nu/#more uite un site cu haine care sunt la moda in toata lumea, pacat ca romania nu le prea aplica;))

| Derye a răspuns:

Crezi ca numai fetele sunt "la moda"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atenta :iti iei, mai inai o revista de moda, faci rost de hainele din revista si bum! esti la moda!
ascultama pe mine ca eu am facut la fel si sunt cea mai populara fata din scoala! succes!