| lorenmorgan a întrebat:

Buna fetelor! imi puteti da un sfat? parul meu este negru natural,niciodata nu l-am vopsit este putin odulat, des, si are lungimea mai jos de umar. vreau sa-mi cupar o bentita de par dar nu stiu ce culoare sa-mi iau( daca am parul negru pot purta bentita neagra sau trebuie de alta culoare?

5 răspunsuri:
| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Pai negru merge cu orice culoare. poti sati ei neagra sau orice alta culoarewinking. in afara de galben si portocaliu ca is 2 culori f urate.parerea mea.

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Pai cel mai bine mie mi se pare ca la par negru merge bentita rosie. Daca vrei sa se evidentieze dar foarte putin poarta o bentita neagra. Poti sa alegi de asemenea una cu modele.

| paula369 a răspuns:

Parul negru merge cu orice culoare, dar dupa parerea mea cred ca rosie ar fi o alegere buna. happy

| Anaaaaid a răspuns:

Cred ca te-ar avantaja foarte bine o netita neagra, dar poti folosi orice alta culoare care sa nu fie stridenta.

| anonimiussandicartiozeropmmdy a răspuns:

Cred ca rosu ar fi cel mai potrivit pentru tine