| RoxyBarbie a întrebat:

Buna Fetelor!

Imi spuneti va rog, cati ml are vopseaua de par, L'oreal excell 10 si daca e buna pentru brunete?

Am Parul, nu gros, ci mai subtsire, dar lung(mai sus cu 2 palme de fund)Oare imi ajunge una o singura cutie de vopsea de la L'oreal? Astept parerile voastre!

Multsumesc!

Răspuns Câştigător
| adee97 a răspuns:

Buna.
Vopseaua de par de la L'Oreal este foarte buna, cred ca iti va ajunge o singura cutie. Totusi gandeste-te ca orice vopsea ataca firul de par foarte mult, iar tu cum ai si parul mai subtire... Eu zic sa incerci sa faci un tratament pentru par, cumpara uleiuri de par, mastile pentru par sunt foarte bune, iti fac parul mai gros si mai rezistent. Parerea mea.
Sper ca ti-am fost de ajutor. :* Imi dai un vot / funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| andreiandre a răspuns:

Buna roxy eu ca stilyst iti pot spune ca orice vopsea este buna, depinde de cine o aplica. In saloane bune se foloseste vopsele din gama wella Koleston si Kolour touch. Sfatul meu du-te la un stilist sti ca dai in jur de 150 de lei da macar sti ca iti iese vopseaua calumea. Daca nu iti zic cum sa aplici vopseaua. Ps nu iti ajunge un tub. Iti faci prima data conturu dupa iti imparti capu pe carari si dai la radacini. Dupa ce ai facut chiestia asta aplica pe lungime sfatul meu tot pe carari. Si foarte important dai numa un sampon si pui putin de maca