| Diana254 a întrebat:

Buna fetelor! happy M-am decis sa merg la solar pentru cateva sedinte pentru ca imi doresc foarte mult un bronz uniform.Este prima data cand merg, imi poate da cineva cateva sfaturi cu privire la cat timp sa stau? Este necesar sa aplic acea crema cu efect accelerator de bronzare? Care este rostul acesteia? Are ceva daca merg la 2 zile dupa ce m-am epilat? Dau funda happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Pentru inceput, poti sa stai 6 minute, iar in fiecare saptamana mai adaugi 1 minut. Nu este necesar sa aplici crema. Si da, poti sa mergi si dupa 2 zile dupa ce te-ai epilat, chiar si dupa o zi. Si nu uita, sa nu faci dus dupa ce ai fost la solar, mai bine inainte.

3 răspunsuri:
| Andrada28 a răspuns:

Depinde de pielea fiecaruia daca o ai mai sensibila

| Andrada28 a răspuns:

Da cu siguranta dar nu prea multa

| BiuL a răspuns:

Ai aici toate informatiile : https://therhythmofheels.wordpress.com/......cepatoare/
Poti sta 6 minute sau 3-4 daca ai parul blonda si pielea tare deschisa.
Crema nu e obligatorie, dar sa stii ca ajuta sa obtii un bronz mai rapid.