| titi_1218 a întrebat:

Buna fetelor! Ma puteti ajuata va rog......stie cine un spray pentru par bun care sa faca parul mai stralucitor mai moale si mai usor de aranjat...va rog sau masti ceva....Mersi!

4 răspunsuri:
| annda a răspuns:

Nivea Diamond Gloss Shine e foarte buna. big grin

| marie a răspuns:

Idem andda...Nivea e o firma foarte buna...Am incercat diamond spray si e asa misto sclipicios:X, a doua zi numai ai, dar o sa iti sclipeasca perna pe care ai dormittonguelaughing...Nivea Diamond Gloss Shine!

| viki a răspuns:

Eu folosesc o masca de la Kallos cu lapte si imi face un par atat de moale...

| nexa a răspuns:

Eo am de la DOVE noul balsam de par. E foarte bun si iti face parul placut la atingere, frt usor de aranjat:X...sh dureazasmug